نوک پیچ گوشتی بکس سه هشتم بلند

پیچ گوشتی بکسی سه هشتم

پیچ گوشتی بکس: رابط بکس نوک پیچ گوشتی درایو ۱/۲ طول ۷۲ میلیمتر کمکو تایوان با درایوهای۳/۸ و ۱/۲ و ۱/۴ کمکو تبدیل کردن دریل شارژی به وسیله ای برای راحت باز و بسته کردن پیچ و مهره ها ،اگر در متزل خود جعبه بکی ۱/۲ دارید ویا بکس های تکی که به این رابط وصل شود به راحتی میتوانید مانند یک بکس بادی از آن استفاده کنید
komko یک تولید کننده پیشرو ابزار اتصال دهنده است.خط مشی بنیانگذار ما در مورد “منحصر به فرد بودن هدف” تا به امروز به تصویب رسیده است ،که اهمیت ترین آن در فداکاری ما به اصول کیفیت بالا ، قیمت گذاری منصفانه ، توسعه محصول جدید و رضایت مشتری آشکار است.
ما معتقدیم که رسالت ما : تولید محصولات جدید و معرفی سریعتر از سایر شرکت ها به بازار است.
گروه تقسیم کار را به گونه‌ای اجرا کرده است که هر یک از واحدها در یک نوع محصول واحد تخصص دارند.

پیچ گوشتی بکس
ما در تلاش هستیم تا فناوریهای جدیدی را تحت یک سیستم واضح از مسئولیت توسعه دهیم. الهام گرفتن از بازاربه ما کمک می کند تا مفاهیم جدیدی ایجاد کنیم .
این شرکت بعد از به وجود آمدن در کشور ژاپن به همین نام در سال ۱۹۸۷ و انقلاب صنعتی که در این کشور به وجود آمد در زمینه مونتاژ سریع و زحمت کمتر هم راستا با دیگرشرکت ها همچون وسل vessel تولید کننده نوک پیچگوشتی پیچ گوشتی بکس پیشرفت های بسیار زیادی در زمینه تولید وطراحی بیت در اشکال مختلف داشته است.
اما بالغ بر بیشتر از ۳۰ سال می باشد که این شرکت توسط صاحبان آن به کشور تایوان با توجه به پایین آوردن هزینه های تولید نقل مکان داده شده تا بتواند با دیگر برندها رقابت نزدیک تری داشته باشد،
بعد ار انتقال کارخانه به شهر تایچونگ تایوان که قطب تولید ابزارآلات در این کشور می باشد، نزدیک به ۳۶ سال است که این شرکت پیچ گوشتی بکس با تکنولوژی وتجربیا ت شرکت ژاپنی تا کنون مشغول به تولید سری پیچ گوشتی ،ابزارآلات مکانیکی ماشین، بکس های ستاره ای،بکس های آلنی در درایو های مختلف می باشد،این شرکت حتی برای شرکت های دیگر مانند stanly ،ایزلتاش ترکیه وچندین شرکت دیگرابزار تولید میکند دارای گواهینامه iso9001 میباشد.

مقالات مرتبط:

پیچ نوک مته

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *