جنس پیچ شیروانی

جنس پیچ شیروانی

جنس پیچ شیروانی: جنس یک پیچ بسیار مهم و یکی از واجباتی است که یک مصرف کننده باید بداند زیرا اگر جنس پیچ بد باشد محصولاتان خراب میشود، برای مثال اگر یک لوستری را با پیچ بد کیفیت نصب کنید، اینکه لوستر شما سقوط کند احتمال آن، و امکان اینکه به شما ضرر مالی یا جانی بزند وجود دارد. همه این اتفاق ها فقط و فقط بخاطر این است که یک پیچ را بی ارزش و ناچیز شمرده جنس از خوب آن خریداری نکرده ایم.
بیچ شیروانی یا شیروانی یکی از معرف ترین پیچ هایی است که امروزه در صنعت متفاوتی به مانند چوب، آهن و صفحات فلزی و کار میرود. این پیچ برای اینکه در اتصال آلات شیروانی بسیار به کار میرود به نام پیچ شیروانی معروف شده است. این پیچ به دلیل اینکه به دریل کردن جنس مورد نظر قبل از کار نیاز ندارد به پیچ خود تراش نیز شناخته شده است.

جنس پیچ شیروانی

جنس بیرونی پیچ شیروانی

همانطور که اشاره شد پیچ شیروانی بسیار زیاد در صنعت شیروانی به کار میرود، پس نتیجه میگیریم که این پیچ در فضای باز استفاده میشود برای همین پیچ مزایایی داشته باشد:
1. مقاوم در برابر بالاترین و پایین دمای ممکن.
2. مقاوت در برابر آب و هوای ممکن.
3. مقاوم دربرار اسید ها و خورنده ها.
4. و مهم تر از همه مقاومت در برابر زنگ خوردگی.
بنابر این یک پیچ باید در برابر عامل بیرونی مقاومت کند. برای همین باید یک لایه‌ی نقره ای رنگ روی پیچ باشد. جنس این لایه‌ی بیرونی از جنس گالوانیزه سرد میباشد. این لایه، پیچ را در برابر زنگ زدگی، خورندگی، انوع و اقسام اسید ها و انواع شرایط آب و هوایی جلوگیری میکند. هنگام خرید دقت کنید که این لایه خراش شکسته نشده باشد.

جنس داخلی پیچ شیروانی

پیج باید از جنس های عالی ساخته شود تا امکان استفاده در صفحات سخت مانند صفحات فولادی باشد و در هنگام سفت کردن و شکسته نشود. این یکی از فاکتور های مهم در خرید پیچ میباشد.پیچی که شما استفاده میکنید باید از جنس های فولاد، استیل و آلومینیوم باشد. البته از جنس های دیگر هم تولید میشوند و سه نوع اول را ما به شما بیشتر توصیه میکنیم زیرا این سه جنس مقاوت بالایی در هنگام بسته شدن پیچ داشته باشد.

نکات مهم درباره جنس پیچ ها

هنگام خرید دقت کنید لایه بیرونی که از جنس گالوانیزه است، روی لایه ترک نداشته باشد زیرا:
1. هر چقدر تعداد ترک بیشتر باشد به معنی آن است که به درستی آبکاری نشده است.
2. این ترک به مرور زمان بیشتر شده است و پیچ خراب شده میشود
3. از لای ترک ها آب و اسید و…. به پیچ نفود کرده و باعث خورده شدن پیچ میگردد.
اگر پیچتان خودکار است دقت کنید نوک پیچتان تیز باشد و لبه های رزو هایتان خورد نشده باشد. اگر پبچتان مته‌ای است دقت داشته باشید که مته پیچتان پریدگی نداشته باشد و کامل باشد. قبل استفاده از این پیچ حتما برسی کنید که جنس محصولاتان نرم است یا سخت تا بتوانید انتخاب کنید پیچ خودکار نیاز است یا پیچ سرمته‌ای.
برای خرید پیچ های فولادی،آلومینیومی و استیل با جنس های مرغوب به سایت ناوک پیچ و سربزنید.فروشگاه ناوک پیچ با بیش از 5 سال سابقه ی فروش حرفه‌ای توانسته است بازار ایران را دست خود بگیرد. این فروشگاه به دلیل انیکه پیچ ها کیفیت بالا داشته باشد تنوع پیچ های خود را محدود کرده و با تیتراژ بالا به بازار عرضه میکند. این فروشگاه بهترین پیچ های تایوانی و چینی وارد کشور میکند.این فروشگاه به علاوه بر واردات با شهر های صعنتی مانند، قم، اراک، اصفحان، مشهد همکاری موفقی داشته است.
در حال حاظر این فروشگاه:
پیچ ام دی اف چینی در دو قطر ضخیم و نازک
✔️پیچ استوانه
✔️پیچ شیروانی مته‌ای تایوان
✔️پیچ شیروانی تیز تایوانی و ایرانی
✔️پیچ خودکار پانلی چینی ضخیم و نازک
✔️پیچ چوب ایرانی دوسو و چهارسو
✔️پیچ سرتخت مته تایوانی
✔️پیچ واشردار مته تایوانی
✔️رولپلاک یاسر و کاسپین
✔️پیچ کناف تایوانی و چینی
✔️پیچ بولتکس چینی
✔️پرچ ایران و البرز
✔️میخ و چاشنی بتن و آهن
✔️پیچ خودکار سرگرد شهرکرد
✔️پیچ خودکار سرتخت چینی و ایرانی
✔️پیچ فیکس چینی بلند و نازک و مینی
✔️واشر
✔️رولبولت
✔️اسپرینگ
✔️روپیچ تو پیچ
✔️انواع نوک پیچگوشتی سردریلی
✔️بکس شیروانی سردریلی
را تولید میکند که میتوانید برای خرید به سایتشان سر بزنید

مقالات مرتبط:

ساختار پیچ سرمته‌ای

انواع پیچ نوک مته‌ای

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *